STOPOUT KAMPANYA BAŞVURUSU

GrananTrade ile 5/24 küresel piyasalarda döviz alım satımı yapın ve yüzlerce finansal varlığa ilişkin güvenli işlemlerin tadını çıkarın. Tüm cihazlarla erişim sağlanabilen geliştirilmiş platformumuz yeni piyasa fırsatlarını anında değerlendirmenizi, gerçek zamanlı piyasa verilerinden ve yeni, interaktif işlem teknolojisinden faydalanmanızı sağlar.

BAŞVURU FORMU

Kampanya ve Katılım Koşulları

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcıların tüm pozisyonlarının kapanmış ve hesabının stoplanmış olması gerekmektedir.

Stoplanmanın ardından minimum 300 USD’lik yatırımlar kampanyaya dahil edilir. 300 USD’den daha yüksek yatırımlarla da kampanyaya katılınabilir.

Hesabı eksi bakiyede stoplanan yatırımcılar bu kampanyadan yararlanamaz.

Her katılımcının kazanabileceği maksimum bonus miktarı %30 bonus yani 3.000 USD’dir.

Kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için takviye görevi görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak elde edilen kâr çekilebilir. Bonus alındıktan sonra stop out olunması durumunda, yatırımcının stop out olduktan sonra hesabında kalan meblağ almış olduğu bonus miktarı veya daha azı kadar ise, hesabında kalan meblağ almış olduğu bonusa eşdeğer sayılacağı için bu miktar için çekim talebinde bulunulamaz. Örneğin; 1.000 $ yatırıp %30 Hoşgeldin Bonusu ile 300 $ Hoşgeldin Bonusu almış olan bir yatırımcı stop out olması durumunda, hesabında 300 $ veya daha düşük bir miktar kaldığında, bu meblağ yatırımcının hesabından düşülür.

Stop Out Bonusu yalnızca güncel stop out durumu için hak edilir. Geriye dönük Stop Out Bonusu talep edilemez.

Granan Trade, bu kampanyanın şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir kampanyanın güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Diğer kampanyalar ile birleştirilemez veya birden fazla kampanyadan yararlanılamaz.