LOT IADE KAMPANYA BAŞVURUSU

GrananTrade ile 5/24 küresel piyasalarda döviz alım satımı yapın ve yüzlerce finansal varlığa ilişkin güvenli işlemlerin tadını çıkarın. Tüm cihazlarla erişim sağlanabilen geliştirilmiş platformumuz yeni piyasa fırsatlarını anında değerlendirmenizi, gerçek zamanlı piyasa verilerinden ve yeni, interaktif işlem teknolojisinden faydalanmanızı sağlar.

BAŞVURU FORMU

Kampanya ve Katılım Koşulları

Bireysel Lot İadesi kampanyasından yararlanan yatırımcılar aynı zamanda %30 Hoşgeldin Bonusu da alabilir. Fakat farklı bir kampanyadan yararlanamaz.

Bireysel Lot İadesinden yararlanabilmek için bir ay içinde en az 10 lotluk işlem yapma şartı gerekmektedir.

Yatırımcı kâr da etse zarar da etse, aylık yaptığı lot miktarına göre yukarıdaki skalaya göre iadesi yapılır. Lot iadeleri her ayın 7’ine kadar yapılır.

Bu kampanya VIP, CF ve SILVER Hesap türünde ve 1:200 kaldıraç kullanılarak yapılmış işlemlerde geçerlidir. Hesap türü değişikliği talep edilemez. Hesap türü değişikliği durumunda yatırımcı Bireysel Lot İadesi kampanyasından muaf olur.

GRUP : (VIP & CF) 10 - 100 LOT:1$ / 100 LOT ve üzeri : 2$

GRUP : (SILVER) 10 - 100 LOT:3$ / 100 LOT ve üzeri : 5$

Granan Trade, bu kampanyanın şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir kampanyanın güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.