ARKADAŞINI GETİR BAŞVURUSU

GrananTrade ile 5/24 küresel piyasalarda döviz alım satımı yapın ve yüzlerce finansal varlığa ilişkin güvenli işlemlerin tadını çıkarın. Tüm cihazlarla erişim sağlanabilen geliştirilmiş platformumuz yeni piyasa fırsatlarını anında değerlendirmenizi, gerçek zamanlı piyasa verilerinden ve yeni, interaktif işlem teknolojisinden faydalanmanızı sağlar.

BAŞVURU FORMU

Kampanya ve Katılım Koşulları

Arkadaşını Getir kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle aktif bir Granan Trade yatırımcısı olmak gerekmektedir.

Her üye bu kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilir. Yani istediği kadar arkadaşını Granan Trade üyesi yaparak hepsinin ilk yatırımından %20’şer bonusunu alır. Getirdiği arkadaşları da kendi ilk yatırımlarından %30 Hoşgeldin Bonusu alır.

İki tarafın da kampanyadan faydalanabilmesi için, getirilen arkadaşların açacakları hesabı ilk olarak minimum 100$ fonlanmaları gerekmektedir.

Arkadaşını getiren üyenin bu kampanyadan kazanabileceği maksimum bonus miktarı %20 yani 2000 USD olacaktır.

Kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için takviye görevi görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak elde edilen kâr çekilebilir. Bonus alındıktan sonra stop out olunması durumunda, yatırımcının stop out olduktan sonra hesabında kalan meblağ almış olduğu bonus miktarı veya daha azı kadar ise, hesabında kalan meblağ almış olduğu bonusa eşdeğer sayılacağı için bu miktar için çekim talebinde bulunulamaz. Örneğin; 1.000 $ yatırıp %30 Hoşgeldin Bonusu ile 300 $ Hoşgeldin Bonusu almış olan bir yatırımcı stop out olması durumunda, hesabında 300 $ veya daha düşük bir miktar kaldığında, bu meblağ yatırımcının hesabından düşülür.

Kullanıcının art niyetli faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Granan Trade hesabı askıya alınacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde hesabı kapatılacaktır.

Diğer kampanyalar ile birleştirilemez veya birden fazla kampanyadan yararlanılamaz.

Granan Trade, bu kampanyanın şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir kampanyanın güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.