HOŞGELDİN BONUSU BAŞVURUSU

GrananTrade ile 5/24 küresel piyasalarda döviz alım satımı yapın ve yüzlerce finansal varlığa ilişkin güvenli işlemlerin tadını çıkarın. Tüm cihazlarla erişim sağlanabilen geliştirilmiş platformumuz yeni piyasa fırsatlarını anında değerlendirmenizi, gerçek zamanlı piyasa verilerinden ve yeni, interaktif işlem teknolojisinden faydalanmanızı sağlar.

BAŞVURU FORMU

Kampanya ve Katılım Koşulları

Granan Trade ailesine katıldığınızda, ilk fonlamanıza özel %30 Hoşgeldiniz bonusu bizden.

%30 Hoşgeldin Bonusu’ndan kazanılabilecek maksimum miktar 3,000 $’dır. 10.000 $ üstü fonlamada yine 3.000 $ Hoşgeldin Bonusu verilir.

Kazanılan bonus miktarı yapılacak forex işlemlerinde marjin seviyesini yükseltmek için takviye görevi görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak elde edilen kâr çekilebilir. Bonus alındıktan sonra stop out olunması durumunda, yatırımcının stop out olduktan sonra hesabında kalan meblağ almış olduğu bonus miktarı veya daha azı kadar ise, hesabında kalan meblağ almış olduğu bonusa eşdeğer sayılacağı için bu miktar için çekim talebinde bulunulamaz. Örneğin; 1.000 $ yatırıp %30 Hoşgeldin Bonusu ile 300 $ Hoşgeldin Bonusu almış olan bir yatırımcı stop out olması durumunda, hesabında 300 $ veya daha düşük bir miktar kaldığında, bu meblağ yatırımcının hesabından düşülür.

Granan Trade, bu kampanyanın şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir kampanyanın güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Katılım Koşulları

Sadece bir kez faydalanabilinir.

Hesabın eksiye geçmesi durumunda verilen bonus silinecektir.

Granan Trade, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir.

Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Bu kampanya, başka kampanya ile birleştirilemez.